Czech Republic | Select another site to see content specific to your location Change site

Website select
Global United Kingdom Czech Republic Romania Belgium Italy Macedonia

Reliability - tribotechnik

Máte vzdělání se zaměřením na tribologii a znalosti procesů trvalého zlepšování? Chcete být součástí týmu Reliability inženýrů společnosti Liberty Ostrava? Pošlete nám životopis a přijďte na výběrové řízení.

Náplň práce:

  • sledování a analýza spolehlivosti a životnosti technologického zařízení
  • identifikace kořenových příčin poruch, zpracování „Root Cause Analysis“ včetně návrhu nápravných opatření
  • příprava projektů pro zlepšení provozuschopnosti a prodloužení životnosti zařízení, jejich sledování a vyhodnocení
  • zpracování stanovisek k investičním akcím a modernizacím
  • zpracování a optimalizace pracovních postupů a standardů
  • řízení kvality práce při opravách a údržbářských činnostech
  • tvorba a optimalizace plánu preventivní údržby
  • aplikace procesů neustálého zlepšování (TPM, WCM, Six sigma, Lean, 5S, atd.)

Požadovaný profil:

  • vysokoškolské vzdělání
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • výborná znalost MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost strategií údržby a systémů pro zlepšování procesů
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • samostatnou a zodpovědnou práci,
  • silné zázemí a know-how nadnárodní společnosti,
  • nadstandardní kariérní možnosti,
  • motivující platové ohodnocení,
  • pestrou škálu firemních benefitů.

Pokud si v něčem nejste jisti nebo byste se rádi doptali na další informace, neváhejte se na mě, prosím, obrátit. V případě zájmu o výše uvedenou pozici mi zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu: pracevhuti@libertysteelgroup.com

Vážený uchazeči o zaměstnání,
zasláním svého životopisu a informací tímto udělujete souhlas společnosti Liberty Ostrava a.s., se sídlem Vratimovská 689/117, Kunčice, 719 00 Ostrava, doručovací PSČ: 707 02 , IČ: 45193258 zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě oddíl B, vložka 297 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovávala mé osobní údaje uvedené v životopise včetně identifikačních údajů Vámi uvedených a fotografie, kontaktních údajů (adresa, e-mail, telefonní kontakt), a to pro účely náboru, výběrových řízení a vedení v databázi uchazečů o pracovní místo ve společnosti Liberty Ostrava a.s. a to po dobu 1 roku od jejich poskytnutí. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět. Stejně tak můžete využít Vašich dalších práv uvedených na webu naší společnosti v
Zásadách týkajících se ochrany osobních údajů (GDPR)